DARMOWA DOSTAWA

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie. Towar może być reklamowany w przypadku jego niezgodności z towarem zawartym w zamówieniu oraz w przypadku wszelkich wad i uszkodzeń towaru, w tym:

– wad fabrycznych,

– uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,

– uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania produktu.

W celu dokonania reklamacji należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny TUTAJ.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z produktem na adres:

Patrycja Segedyn

Dubois 6/1150-208 Wrocław+48794625530

Skan formularza, wraz z informacją o reklamacji należy przesłać mailem na adres: contact@pat-sege.com.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Zgodnie z Kodeksem Cywilnym, w przypadku zgłoszenia reklamacji Klient może żądać wymiany tego towaru na nowy i wolny od wad albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sklep zobowiązuje się do niezwłocznej wymiany towaru na nowy lub zwrotu należności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dostawa towarów po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji odbywa się kurierem, przy czym koszty przesyłki ponosi Sklep.

ZWROTY

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu dostępny TUTAJ. Następnie wydrukuj i prześlij nam zwrócony towar z wypełnionym formularzem na adres:

Patrycja Segedyn

Dubois 6/1150-208 Wrocław+48794625530

Oświadczenie powinno zawierać takie informacje jak: odstąpienie od umowy, numer zamówienia i datę zamówienia/odbioru, Imię i Nazwisko konsumenta, adres konsumenta, podpis konsumenta oraz datę.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z oryginalnymi metkami i zawieszkami do metek. Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.
Zamówienia spersonalizowane, dopasowane do indywidualnych preferencji Klienta nie podlegają zwrotowi.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: contact@pat-sege.com.